Марьям Тилляева болалигида олинган ноёб видеони эълон қилди
02.12.2024 (янгиланди 03.12.2024)
Блогер Марьям Тилляева тренд видеони суратга олиб, уни болалигига оид кадрлар билан бойитди.
Ўзбекистон биринчи президентининг невараси Марьям Тилляева 8 ёшга тўлгани муносабати билан уюштирилган базмдан лавҳаларни обуначиларига улашди.
Видеога «Йигит: Сен тантиқ қиз эмассан деб умид қиламан. Марьям: 8 ёшимда Иванушки совға қилинган мен», дея изоҳ ёзилган. Унга тиржайган эможи ҳам қўшилган.
Ушбу видео тармоқда кўплаб муҳокамаларга сабаб бўлмоқда. Кўпчилик бобоси президент бўлса, улар ҳам шундай туғилган кун нишонлаган бўлишини айтиб, изоҳ ёзган.
Маълумот ўрнида, Иванушки International 1995 йилда асос солинган, рус эстрадасининг энг машҳур гуруҳларидан бири. Уларнинг «Коинотда 10 йил» тўплами 2000 йилларнинг энг таниқли асарларидан ҳисобланади.
2008 йилда, яъни Марьям Тилляеванинг туғилган кунида Тошкентга Андрей Григорев, Кирилл Андреев ва Олег Яковлевдан иборат жамоа келган. Гуруҳ аъзолари турли йилларда ўзгариб борган. Андрей ва Кирилл доимий ижрочилардир.